4 października w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Odżywiania. Każda klasa pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli przygotowywała zdrowe i odżywcze potrawy. Uczniowie mieli za zadanie omówić każdy składnik tej potrawy ze względu na walory odżywcze oraz wpływ na organizm.

GALERIA

Klasy zaskoczyły komisję konkursową smacznymi i zdrowymi potrawami, m.in.: szaszłyki i sałatki owocowo-warzywne, napoje i słodycze bez cukru, koreczki i kanapki – wszystko kolorowe i bardzo apetyczne. Degustacja odbyła się na zakończenie pokazu i była najprzyjemniejszą częścią Szkolnego Dnia Zdrowego Odżywiania.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika