6 grudnia 2017 ekonomiści z klasy IIIA wraz z opiekunem Małgorzatą Kochmańską uczestniczyli w XXVI Sesji Popularnonaukowej Młodych Ekonomistów pt: "Wyzwania współczesnego rynku pracy"...

Spotkanie było zorganizowane w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Nasi uczniowie wysłuchali prezentacji, w której były poruszane tematy dotyczące zjawiska emigracji na Podkarpaciu oraz trendów demograficznych wpływających na rynek pracy. Wykłady były prowadzone przez profesorów z Uniwersytetu Rzeszowskiego i Warszawskiego oraz pracowników Urzędu Statystycznego. Młodzi ekonomiści zyskali dużo przydatnych informacji pomocnych w wyborze przyszłej pracy.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika