W dniu 30 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM W JĘZYKU ANGIELSKIM „I LOVE NUMBERS” zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz propagowanie języka angielskiego.

Honorowy patronat nad konkursem pełni Starostwo Powiatowe w Łańcucie. Uczestnikami zawodów byli uczniowie szkół średnich powiatu łańcuckiego, którzy rozwiązywali zadania na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Do tegorocznej edycji konkursu zostali zaproszeni również gimnazjaliści.
Gala wręczenia nagród odbyła się 12 grudnia w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie.
Nasza uczennica Agnieszka Puć z klasy 4A została laureatką na poziomie podstawowym zajmując II miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Fot. Powiat Łańcucki

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika