20 grudnia 2017 roku odbył się II Szkolny Konkurs pt."Tradycje i zwyczaje świąteczne w krajach anglojęzycznych", zorganizowany przez Panią Magdalenę Krowicką. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odpowiedzieć na 30 pytań przygotowanych w oparciu o podane wcześniej strony internetowe. Pytania dotyczyły tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii oraz Australii...

Tegoroczni laureaci to:
I miejsce - Dagmara Wąsacz z klasy III F
II miejsce - Wiktoria Jaźwa z klasy III A
III miejsce - Klaudia Gołojuch z klasy III A
Każdy z laureatów otrzymał dyplom oraz nagrody.
GRATULUJEMY:)

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika