W nocy z soboty na niedzielę (10-11 marca), na basenie MOSiR w Łańcucie, odbył się V Ogólnopolski Maraton Pływacki "Otyliada". Na starcie stanęło 47 zawodników w wieku od 3 do 55 lat. Wszyscy zawodnicy przepłynęli łącznie 457,575 km. Nasza uczennica Julia Strzępka pokonała dystans 15200 metrów. Serdecznie gratulujemy!...

Pomysł na spędzenie całej nocy na basenie pływackim narodził się w 2010 roku w Myszkowie. Początkowo były to maratony pływackie o charakterze lokalnym. W 2013 roku organizatorzy postanowili rozszerzyć zasięg imprezy na całą Polskę i zaprosili do udziału w "Otyliadzie" ponad 300 pływalni w kraju. Imprezie patronuje Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika