6 kwietnia odbył się I Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”. Jego organizatorem był Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała drużyna składająca się z uczennic klasy IVA: Agnieszka Puć, Agnieszka Żmuda, Paulina Jakielaszek...

GALERIA

Dziewczęta mogły sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zawodowe nabywane w trakcie nauki i porównać się z najlepszymi uczniami z całego województwa podkarpackiego. Etap I turnieju polegał na rozwiązaniu testu, do którego uczestnicy przystąpili indywidualnie. W II etapie trzyosobowe drużyny miały do wykonania zadanie praktyczne dotyczące odręcznego zaksięgowania operacji gospodarczych, sporządzenia wyniku finansowego oraz elementów sprawozdania finansowego. Reprezentacja naszej szkoły świetnie poradziła sobie zarówno z częścią teoretyczną, jak i praktyczną, zajmując czwarte miejsce.

Gratulujemy uczennicom i ich opiekunowi merytorycznemu – pani Małgorzacie Kochmańskiej.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika