16.04.2018 r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski, w którym udział wzięli uczniowie klas I, II i III technikum fryzjerskiego. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej czesali fryzury konkursowe, które wylosowali tuż przed rozpoczęciem pracy, więc nie mogli się wcześniej przygotować do ich wykonania, co stanowiło dodatkowe wyzwanie...

GALERIA

Koki były oparte na różnych technikach pracy z długimi włosami o dość wysokim stopniu trudności. Każdy z uczestników przy zgłaszaniu do międzyklasowych zmagań fryzjerskich losował kolor przewodni stylizacji, w którym miała wystąpić jego modelka. Znaczna część uczniów mimo tego, iż nie uczyła się formowania fryzur bardzo dobrze poradziła sobie z uczesaniem konkursowej fryzury i stanęła na wysokości zadania. Spośród 12 uczestników bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę, bowiem większość fryzur była bardzo starannie wykonana i doprecyzowana w najdrobniejszych szczegółach. Ocenie podlegała również stylizacja całościowa modelki, czyli strój i makijaż, który uczestnicy konkursu wykonywali przed jego rozpoczęciem.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce: Paulina Zielińska z klasy II F (modelka: Alicja Mroszczyk);

II miejsce: Weronika Balawejder z klasy II F (modelka: Izabela Hypnar);

III miejsce: Natalia Nienajadło z klasy I B (modelka : Justyna Migas).

 

Wyróżnienie otrzymali również: Karolina Czapla i Denis Giszterowicz z klasy I B; Kinga Kluz, Urszula Przeszło, Monika Sliż, Marcelina Szubart i Magdalena Dyrda z klasy II F oraz Gabriela Krupa i Faustyna Midura z klasy III F. Drobne upominki otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu, które w części zostały ufundowane przez hurtownię fryzjerską „AMA” ze Stalowej Woli, za co serdecznie dziękujemy naszym sponsorom! Przede wszystkim dziękujemy naszym uczestnikom i ich modelkom za udział w konkursie oraz gratulujemy pięknych fryzur!!!

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika