W dniu 23.04.2018 r w auli Instytutu Teologiczno – Pastoralnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie odbyła się Konferencja „Edukacja dla zdrowia”, podczas której Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie otrzymał Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

GALERIA

To szczególne wyróżnienie nasza szkoła, którą reprezentowali Dyrektor, p. Jacek Król i Szkolny Koordynator Promocji Zdrowia, p. Anna Bednarska, otrzymała z rąk Wojewody Podkarpackiego, p. Ewy Leniart oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty, p. Małgorzaty Rauch. Honorowym gościem konferencji była Pani Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej. Jesteśmy szkołą, która od wielu lat propaguje zdrowy styl życia, a otrzymany certyfikat jest uwieńczeniem działań całej społeczności szkolnej.

 

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika