26 IV 2018r. uczniowie klasy IIIA łańcuckiego EKONOMIKA uczestniczyli w Targach Pracy zorganizowanych w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Wzięli oni udział w 60 – minutowych warsztatach pt. „Jak założyć własny biznes”, w lekcjach pokazowych (tj. obsługa drukarki 3D, symulatora lotu itp.), pokazach chemiczno – fizycznych oraz w konkursach z nagrodami...

GALERIA

Odwiedzali stoiska firm prezentujących się w ramach projektu „Wystartuj z nami”, przeglądali oferty pracy dla absolwentów szkoły a także uczestniczyli w próbnych rozmowach o pracę.

Bardzo ważnym punktem programu było wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w konkursie pt. „TWOJA DROGA DO SUKCESU” prowadzonym przez Organizatorów imprezy „Wystartuj z nami”, tj. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie oraz firmę LINETECH S.A. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie i wykonanie gry edukacyjnej w dowolnej formie z uwzględnieniem przynajmniej jednego z trzech bloków tematycznych tj. „Dzięki Funduszom Unijnym”, „Jako kariera zawodowa” oraz „Skuteczne wykorzystanie predyspozycji”. Kryteria oceny prac (czyli kreatywność w pomysłach, estetyka i jakość wykonania, przejrzystość zasad gry, uwzględnienie w formule więcej niż jednego bloku tematycznego oraz forma prezentacji) były bardzo surowe. Drużyna naszej szkoły w składzie: Klaudia Gołojuch, Oktawia Kisiel (technik organizacji reklamy) i Magdalena Balawejder (technik handlowiec) stanęły na wysokości zadania. Opracowały grę planszową pt. ”Sukces grafika”, która zachwyciła Komisję Konkursową i mimo ogromnej rywalizacji uczestników zajęły I miejsce. Dzięki temu oprócz nagród indywidualnych wywalczyły również nagrodę dla szkoły - stół do gry w piłkarzyki.

SERDECZNIE IM GRATULUJEMY!!!

 

Barbara Cyma

nauczyciel przedsiębiorczości

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika