W piątek EKONOMIK zorganizował w Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji Zawodowej w Łańcucie dla wszystkich swoich uczniów cykl spotkań z firmą CYFROWA FOTO Sp. z o.o. z Zaczernia. CYFROWA FOTO to nowatorska firma o międzynarodowych ambicjach. Szturmem podbija kolejne rynki zagraniczne - USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Włochy...

GALERIA

Działa w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Podstawą ich działania jest nowoczesny e-marketing i sprzedaż e-commerce, a sercem – nowoczesna drukarnia. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się nie tylko o markach i produktach tej firmy ale również o praktykach, płatnych stażach, pracy sezonowych oraz pracy stałej. Dział Human Resources firmy Colorland przygotował prezentację firmy, filmy i zdjęcia, showroom, quiz z nagrodami i wiele innych. Karolina, Wiola, Gosia i Kornelia opowiadały o realiach pracy w firmie. Okazuje się, że pracę i pasję można połączyć i daje to niesamowite efekty. Dziękujemy firmie CYFROWA FOTO za bardzo ciekawe spotkanie i liczymy na dalszą współpracę. Dziękujemy również dyrekcji PCKPiEZ w Łańcucie za udostępnienie sali konferencyjnej.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika