W sobotę w G2A Arena w Jasionce odbyła się konferencja podsumowująca działania "Szkoła dla Niepodległej" w trakcie której miało miejsce wręczenie statuetek "Nauczyciel na medal", medali i nagród dla nauczycieli którzy zwyciężyli w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Codzienną NOWINY...

GALERIA

pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP. Było to bardzo miłe wydarzenie dla łańcuckiego EKONOMIKA ponieważ nauczycielka języka angielskiego MAGDALENA KROWICKA w kategorii szkół ponadpodstawowych uzyskała najwięcej głosów w powiecie łańcuckim, za co został wyróżniona okolicznościowym medalem, a następnie zajęła III miejsce w woj. podkarpackim i otrzymała statuetkę "Nauczyciel na medal". Gorąco jej gratulujemy i cieszymy się razem z nią ponieważ jest to wyróżnienie dla całej szkoły i życzymy Pani Magdzie dalszych sukcesów.

 

Więcej na: https://nowiny24.pl/nauczyciel-na-medal-glosowanie-zakonczone-znamy-juz-zwyciezcow-etapu-wojewodzkiego/ar/13453045 oraz https://nowiny24.pl/nauczyciel-na-medal-2018-najlepsi-nauczyciele-z-podkarpacia-nagrodzeni-zdjecia-wideo/ga/13621962/zd/31922494

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika