Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych CULTURE TWISTER. Konkurs jest kierowany do uczniów kl. 7 i 8 szkoły podstawowej oraz kl. 3 gimnazjum.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do szerszego poznania oraz popularyzacji kultury, geografii oraz historii krajów anglojęzycznych.

Wiemy, iż wielu z Państwa uczniów pasjonuje się tymi zagadnieniami i chętnie uczestniczyło w poprzednich edycjach naszego konkursu, a tych, którzy nie wzięli udziału zapraszamy do przyłączenia się tym razem. Chcemy, aby każdego roku konkurs powiększał się i usprawniał, a stanie się tak dzięki Państwa uczestnictwu.

Jak co roku konkurs jest objęty patronatem Starosty Powiatu Łańcuckiego, a także wydawnictwa Oxford. Podczas tegorocznego konkursu, który będzie miał miejsce
w Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji Zawodowej obok Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie (ul. Armii Krajowej 51, sala wykładowa – I piętro), będą Państwo mogli wziąć udział w prelekcji przygotowanej przez przedstawiciela wydawnictwa Oxford.

 

regulamin [do pobrania] 
karta zgłoszeniowa [do pobrania]

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły i nauczyciele języka angielskiego

Zespołu Szkół nr 3

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika