W środę 31 października w łańcuckim MDK-u miała miejsce uroczysta akademia Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie. Tematem przewodnik była 100. Rocznica Odzyskania Przez Polskę Niepodległości...

GALERIA

W tą uroczystą chwilę wpisała się również młodzież klas pierwszych, która złożyła ślubowanie na sztandar szkoły i tym samym stała się pełnoprawną społecznością łańcuckiego EKONOMIKA. Dyrektor Szkoły, w związku z minionym już Dniem Edukacji Narodowej wręczył okolicznościowe listy gratulacyjne nauczycielom, którzy za swoją pracę na rzecz szkoły otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły. Ciepłe słowa i życzenia skierowali do całej społeczności szkolnej zaproszeni goście: pan dr Robert Szajnar - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych oraz pani Ewa Strzępka - Przewodnicząca Rady Rodziców. Po części oficjalnej "pałeczkę" przejęła młodzież. Uczniowie w pierwszej części w humorystyczny sposób zaprezentowali pierwszakom jak wygląda EKONOMIK czyli ich przyszły raj na ziemi. W kolejnej części uczniowie klas fryzjerskich przenieśli wszystkich do okresu międzywojennego w Niepodległej już Polsce. Piękne stroje, makijaże, fryzury z tamtej epoki oraz muzyka pozwoliły poczuć klimat tamtych radosnych lat. Radość jednak nie trwała długo... W następnej części uczniowie we wzruszającym programie słowno muzycznym zaprezentowali polskie, zawiłe, trudne ale bohaterskie drogi do wolności. Na zakończenie akademii wszyscy uczniowie, przy powiewie Biało-czerwonej zaśpiewali współczesną piosenkę "Do przodu Polsko..."

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika