14 października w naszej szkole obchodziliśmy, "Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”. W ramach tych obchodów każda klasa pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli miała za zadanie przygotować zdrowe i odżywcze potrawy, a następnie zaprezentować każdą potrawę z osobna, biorąc pod uwagę zawartość witamin oraz wartości odżywczych.

GALERIA

Na lekcji 3 uczniowie poszczególnych klas przygotowywali owe „fit” potrawy. Następnie swoje dzieła prezentowali jury. Oceniając poszczególne potrawy jury brało pod uwagę estetyczne wykonanie i zaprezentowanie potraw. Klasy zaskoczyły komisję konkursową smacznymi i zdrowymi potrawami, m.in. szaszłykami, sałatkami owocowo-warzywnymi, napojami, koreczkami oraz kanapkami. Wszystko wyglądało bardzo kolorowo i apetycznie. W związku z tym jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż klasy wykazały bardzo wyrównany poziom.

Po podsumowaniu wszystkich punktów pierwsze miejsce zajęła klasa 2B uzyskując 91/92 pkt., drugie miejsce przypadło klasie 2A, która uzyskała 89/92, zaś trzecie miejsce klasy 3A oraz 3F uzyskując 77/92 pkt.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika