3 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły tj. Bartek Cisek z kl. IIIa i Wiktoria Chodań z kl. IIa, wraz z opiekunami uczestniczyli w artystyczno – profilaktycznym spotkaniu dla uczniów rybnickich szkół, które odbyło się w Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach, a zorganizowane zostało przez STREFĘ WZW WOLNYCH Z WYBORU. Podczas tej imprezy miało miejsce uroczyste wręczanie nagród i dyplomów laureatom Ogólnopolskiego Konkursu „Zaraź nas swoją pasją”, gdzie Bartek odebrał II nagrodę, a Wiktoria (reprezentując pozostałych uczestników) dyplomy.

GALERIA

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem „ONY” w reżyserii Zofii Paszendy, na podstawie scenariusza Marty Guśniowskiej pod tym samym tytułem. Przedstawienie powstało podczas warsztatów teatralnych w ramach projektu „Blokowisko to nie wszystko - edycja VI”. Była to wzruszającą opowieść, ukazująca losy młodego człowieka szukającego wartości w swoim burzliwym i niełatwym życiu. Dopełnieniem i rozwinięciem treści tego przedstawienia było spotkanie z Dobromirem Makowskim autorem projektu Rappedagogika, który w poruszający i bardzo konkretny sposób nawiązywał w swoim wystąpieniu do treści spektaklu.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika