14 grudnia 2018r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski pt. „Moda XX wieku”. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 2B i 3F, którzy zaprezentowali nam fryzury modne w minionym stuleciu, począwszy od lat 20 – tych, aż do czasów współczesnych. Zadaniem uczestników było wykonanie stylizacji całościowej modelki, a więc nie tylko fryzury, ale również stroju i makijażu adekwatnego do wylosowanego wcześniej zadania.

GALERIA

W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości nasze modelki wystąpiły w sukniach w kolorze czerwonym z białymi dodatkami. Mogliśmy podziwiać sto lat mody fryzjerskiej na przykładzie tych kreatywnych stylizacji, a tym samym uczcić tę jakże ważną dla każdego Polaka rocznicę w sposób „fryzjerski”. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej stanęli na wysokości zadania i wykonali piękne fryzury oraz makijaże. Strój był dopełnieniem całości i współtworzył fantastyczne stylizacje, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzców konkursu:

Pierwsze miejsce zajęła Weronika Jamrozik z klasy 2B, prezentująca na modelce stylizację z lat 20-tych. Drugie miejsce zajęła Paulina Zielińska z klasy 3F – stylizacja współczesna,

a trzecie miejsce przypadło Monice Śliż z klasy 3F, która zaprezentowała na modelce stylizacje z lat 40- tych.
Inne modeliki prezentowały się niezwykle ciekawie, a zwłaszcza Karolina Ulma z klasy 2B w stylizacji z lat 80-tych, którą wykonała Daria Lizak z tej samej klasy. Na uwagę zasługuje również stylizacja w wykonaniu Julii Strzępki (lata 60- te), jak również Denisa Giszterowicza, Natalii Nienajadło, Weroniki Balawejder, Magdaleny Grabkowskiej i Marceliny Szubart.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności, ponieważ każda modelka wyglądała wspaniale  oraz życzymy im dalszych sukcesów w tworzeniu innych stylizacji w przyszłości.

 

fot. Wiola Boroń

 

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika