18grudnia 2018 r. uczniowie klasy I A łańcuckiego EKONOMIKA wybrali się na wycieczkę do Banku Pekao S.A. I Oddziału w Łańcucie, której celem było zapoznanie uczniów z zasadami funkcjonowania banku, ofertą produktów bankowych dla klientów indywidualnych oraz obsługą bankomatu. W tajniki bankowości wprowadził uczniów Dyrektor oddziału Pan Paweł Kwiek, który przeprowadził z nimi ciekawą rozmowę na temat celu oszczędzania, zabezpieczania pieniędzy oraz ich przeliczania...

GALERIA

Mogliśmy dotknąć franki szwajcarskie oraz Euro (w różnych nominałach). Zaprezentował uczniom zasady funkcjonowania konta dla młodych poniżej 26 roku życia o nazwie „Konto Przekorzystne” i poinformował, że uczniowie za zgodą rodziców mogą takie konta zakładać. Zobaczyliśmy miejsca gdzie odbywa się obsługa klientów. Pracownicy banku zapoznali uczniów z możliwością korzystania z: Serwisu internetowego „PekaoInternet”, Serwisu telefonicznego „TelePekao”, serwisu SMS „PekaoSMS”, z Serwisu „Pekao24” (z którego mogą korzystać posiadacze rachunku Eurokonto) oraz bankowości mobilnej umożliwiającej obsługę rachunku przez telefon lub tablet z dostępem do Internetu. Aplikacje mobilne, posiadacze rachunku bankowego mogą pobrać ze strony internetowej np. aplikację „PeoPay” za pomocą, której telefonem dotykowo można wpłacać i wypłacać gotówkę z bankomatu, płacić bezgotówkowo w sklepach oraz w Internecie. Podczas wycieczki najaktywniejsi uczniowie rozwiązywali zagadki ekonomiczne z nagrodami, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki z logiem banku.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika