13 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Łańcuckiego odbyło się podsumowanie III Powiatowego Konkursu Matematycznego w języku angielskim „I love numbers” organizowanego w tym roku przez ZS nr 2 w Łańcucie. Laureaci na poziomie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymali wyróżnienia, dyplomy i nagrody. Reprezentanci naszej szkoły: Ania Perec i Maciek Kielar znaleźli się również w gronie wyróżnionych...

GALERIA

Nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu otrzymali z rąk Pani Starosty i dyr. Blajera pamiątkowe podziękowania. Tradycją już się stało, że co roku inna szkoła organizuje konkurs. W przyszłym roku to nasza szkoła będzie gospodarzem kolejnej edycji konkursu. GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom i laureatom!!! EKONOMIK:)

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika