Dzisiaj w Ekonomiku od rana panowała Świąteczna atmosfera. Wszyscy uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowywali klasowe Wigilie, łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Odbył się również konkurs wigilijny...

GALERIA

Oceniane były: wystój, potrawy, symbole i ogólna prezentacja klasy i stołu. Gratulujemy wszystkim klasom pomysłów i pracy. Wyniki konkursu: I miejsce kl. IA i IIB, II miejsce kl. IB i IBR, III miejsce kl. IIIA oraz wyróżnienia dla klas: IIA, IIIF, IVA i IVF (nagrody zostaną wręczone po Świętach.

Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 

fot. Piotrek Szpila

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika