7 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie kolejnej edycji szkolnego konkursu ekologicznego „EKO-Ekonomik” adresowanego do uczniów klas drugich technikum i klasy pierwszej szkoły branżowej. Jak co roku, celem konkursu było propagowanie zachowań proekologicznych wśród młodzieży. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością...

GALERIA

Zgłoszone prace miały różne formy – uczniowie przygotowali plakaty, prezentacje, makiety oraz film. Autorzy najciekawszych prac zostali nagrodzeni: Anna Perec i Joanna Sońska z kl. II A za zajęcie I miejsca, Izabela Brzyska z kl. I BR (II miejsce), Weronika Jamrozik kl. II B (III miejsce). Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Rafał Marszał, Seweryn Marcinek i Jakub Dyrda z kl. II A oraz Piotr Szpila z kl. I BR.

Gratulujemy!

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika