23.01.2019 r. w łańcuckim EKONOMIKU odbyły się I-wsze Mistrzostwa Szkoły w grze e-sportowej FIFA 18. Zostały one zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Zabawa miała na celu wyłonienie Mistrza i Mistrzyni Zespołu Szkół nr 3...

GALERIA

W rozgrywce wzięło udział 16 chłopaków oraz 12 dziewcząt. Zwycięzcą Mistrzostw został Jakub Wawrzkiewicz, który po pasjonującym finale okazał się lepszy od Jakuba Barana, zaś trzecie miejsce zgarnął Tomasz Malski, który pokonał Radosława Weremińskiego. W kategorii dziewcząt do fazy finałowej awansowały Paulina Wilczek, Klaudia Szczepanik oraz Oliwia Hawro, które rozegrały tę fazę systemem „każda z każdą”. Po emocjonujących meczach, I-wsze miejsce zajęła Klaudia Szczepanik, drugie - Paulina Wilczek, zaś trzecie - Oliwia Hawro. Turniej okazał się świetną zabawą i nikt na pewno nie zraził się przegraną, ponieważ to tylko zabawa. Dzięki naszym partnerom Eleven - odzież reklamowa i sportowa z nadrukiem oraz Studio Piękne i Magiczne Dłonie- Rzeszów, zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary oraz vouchery na masaż.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika