1 lutego w EKONOMIKU odbyło się spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Szkolnego Koła „Caritas”. Dało ono możliwość refleksji nad tajemnicą Bożego Narodzenia, gdyż wolontariuszki z klasy I A przedstawiły montaż słowny związany z tym zbawczym wydarzeniem. Mieliśmy też okazję do pośpiewania kolęd, które intonował ks. Rafał...

GALERIA

Po zakończonej części oficjalnej, opiekunka koła przedstawiła sprawozdanie z działalności w I semestrze. Następnie Pan Dyrektor serdecznie podziękował wolontariuszom za ich otwarte serce. Nasze spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Pan Dyrektor, Pani Dyrektor, Ks. Adam i Ks. Rafał.

 

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział

Zarząd Koła wraz z opiekunką p. Beatą Bartman

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika