5 marca 2019r. Adrianna Olejarka i Sylwia Dziura z klasy III a reprezentowały łańcucki EKONOMIK podczas etapu regionalnego „Konkursu wiedzy o prawie pracy” zorganizowanym w Rzeszowie przez Państwową Inspekcję Pracy. W rywalizacji wzięło udział 66 uczniów z 33 szkół województwa podkarpackiego. Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki, a rywalizacja ogromna. Mamy jednak powód do dumy, gdyż jedna z naszych uczennic Adrianna Olejarka zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do zawodów centralnych, które odbędą się w Warszawie.

Gratulujemy jej bardzo szerokiej wiedzy z tego zakresu i dużego zaangażowania oraz wytrwałości w dodatkowej pracy pozalekcyjnej.

Wszyscy trzymamy kciuki i życzymy powodzenia:)

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika