W dniach 8 i 14 marca, uczniowie klasy 2BR i 4F obejrzeli wystawy w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie: wystawę fotografii Piotra Skrobacza „Tam gdzie diabeł powiedział…” oraz wystawę fotografii przyrodniczej Artura Gerersdorfa. Autorzy prac są mieszkańcami powiatu łańcuckiego...

GALERIA

Piotr Skrobacz działa w łańcuckim Fotoklubie, jest autorem zdjęć, diaporam i laureatem licznych konkursów. Jego prace były prezentowane na wielu wystawach. Dla Artura Gerersdorfa fotografia jest wielką pasją, której poświęca czas wolny od pracy zawodowej. Większość jego zdjęć powstała na terenach powiatów łańcuckiego i leżajskiego. Zdobywał nagrody i wyróżnienia w konkursach fotografii przyrodniczej, jego zdjęcia zamieszczano w publikacjach książkowych i internetowych. Przewodnikami po wystawach byli pracownicy MDK: Adam Opałka – kierownik działu artystycznego oraz Edward Soński – znany w Łańcucie fotograf i opiekun Fotoklubu.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika