W dniach 17 - 18 marca miała miejsce wizyta studyjna delegacji łańcuckiego Ekonomika w Irlandii. Wizyta miała na celu spotkanie z przedstawicielami Your International Training Your Irish Partner i omówienie przebiegu stażu u irlandzkich przedsiębiorców oraz planów co do przyjazdu kolejnej grupy młodzieży w październiku. kolejnym punktem wizyty studyjnej był udział całej grupy w uroczystej paradzie w Cork z okazji święta patrona Irlandii św. Patryka. Natomiast wieczorem wszyscy uczniowie spotkali się z dyrektorem szkoły w teacher's house. Dzielili się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z pobytu w Irlandii. Celem wizyty była również wymiana nauczycielek języka angielskiego.

GALERIA

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika