Nasza szkoła od wielu lat bierze udział w programie „Dzień Przedsiębiorczości”. W tym roku 20 marca odbyła się już 16 edycja tego przedsięwzięcia, organizowanego przez Fundacje Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Nasi uczniowie z klas pierwszych w ramach programu udali się na kilka godzin do wybranej firmy bądź instytucji, gdzie obserwowali pracę na na konkretnym stanowisku...

Właśnie wtedy mogli weryfikować swoje wyobrażenia o danym zawodzie, zapoznali się z jego specyfiką i uzyskali od opiekuna-przedstawiciela firmy praktyczne informacje. Młodzież odwiedziła m. in.: studia fryzjerskie i kosmetyczne, Urzędy Gminy, Przedszkola, Banki, okoliczne firmy handlowe i usługowe, gabinety rehabilitacji, Powiatowa Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.
Uczniowie wrócili z praktyk zadowoleni, ale przede wszystkim bogatsi o kolejne doświadczenie i bardziej świadomi rynku pracy.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika