27 marca uczniowie Ekonomika (kl. 3A, 2B i 1B) uczestniczyli w lekcji multimedialnej „Odsłaniamy świat reklamy”, która odbyła się w Multikinie w Rzeszowie. Lekcja przeprowadzona przez zawodowego aktora świetnie połączyła edukacje z rozrywką. Uczniowie m. in. poznali narzędzia perswazji wykorzystywane przez twórców reklam, dowiedzieli się w jaki sposób reklamy odwołują się do naszych emocji i jakie środki językowe są najczęściej wykorzystywane przez twórców reklam...

Młodzież wraz z prowadzącym analizowała również ciekawe reklamy społeczne.
Spotkanie zakończyło się projekcją filmu „Nerve”, który prowokował do refleksji odnośnie dzielenia się prywatnością w sieci, a przez to utratą kontroli i wolności, co może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika