W dniach 22-24 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykłej lekcji geografii „Droga do gwiazd” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie. Wszystko to za sprawą wspaniałej kolekcji Rafała Ducha, która liczy ponad 200 modeli lotniczych i kosmicznych...

GALERIA

Autor zaprezentował modele rakiet, statków kosmicznych oraz powietrznych wykorzystywanych w ramach programów badawczych z całego świata. Były to amerykańskie programy NASA, jak również programy kosmiczne ZSRR i jego następcy Federacji Rosyjskiej. Nie zabrakło też rakiet i statków firm komercyjnych takich jak SpaceX oraz Orbital ATK.


Więcej o pasji Rafała Ducha

Jubileusz szkoły

e-Dziennik

Szkoła promująca zdrowie

Zalookaj do NAS :)

Poradnik EKONOMIKA

SWF file not found. Please check the path.

SWF file not found. Please check the path.

Dla pracownika